Dobra passa naszych siatkarzy

PDF Drukuj Email

Znalezione obrazy dla zapytania gra w piłkę siatkową gifPrzez dwie kolejne soboty 12 i 19 grudnia na hali MOSiR-u w Nowej Sarzynie odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową pomiędzy gimnazjami z Łętowni, Nowej Sarzyny, Sarzyny i Woli Zarczyckiej. Cały cykl rozgrywek składa się z czterech spotkań, po których zwycięzcy będą reprezentować nasze miasto i gminę Nowa Sarzyna w powiecie.

W pierwszym etapie rozgrywek nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce, a dziewczyny oba spotkania wygrały, więc zajmują miejsce pierwsze.

Kolejne zmagania w styczniu i lutym. FOTO

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie:

Dziewczyny:

Patrycja Węglarz IIIb, Weronika Kolano IIIb, Kinga Majczak IIIb, Weronika Misiak IIIb, Justyna Kusiak IIIb, Honorata Bieńkowska IIIa, Anna Klocek IIIa, Andżelika Węglarz IIb, Marta Siuzdak IIb, Sibiga Julia IIa, Patrycja Kułacz Ia, Patrycja Madej Ib.

Chłopcy:

Krystian Misiak IIIa, Mateusz Sałęga IIIa, Mateusz Łyko IIIa, Wiktor Sztaba IIIa, Łukasz Madej IIIa, Adam Łach IIIa, Kacper Kostyra IIb, Piotr Baran IIa, Wojtek Szewczyk IIa, Kacper Piela IIa, Paweł Perlak IIIb, Wiktor Indycki IIb, Łukasz Flis IIIa.

 
free pokereverest poker revie