Laureaci konkursu "LOGISTYCZNIE I EKONOMICZNIE"

PDF Drukuj Email

24 kwietnia 2017r. trzy zespoły z naszego gimnazjum w składzie:

I. Robert Tupaj (IIIb), Marek Piędel (IIIb), Marcin Sieńko (IIa)

II. Agnieszka Zybura (IIIa), Aleksandra Baran (IIIa), Patryk Misiak (IIa)

III. Arkadiusz Kopacz (IIIa), Kacper Piela (IIIa), Artur Ożóg (IIa)

uczestniczyły w Powiatowym Konkursie "LOGISTYCZNIE I EKONOMICZNIE" zorganizowanym przez ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku. Miło nam poinformować, że dwa zespoły zostały laureatami tego konkursu. Zespół w składzie Arek kopacz, Kacper Piela oraz Artur Ożóg zajął IV miejsce, a Robert Tupaj, Marek Piędel i Marcin Sieńko VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy zespołom oraz paniom Małgorzacie Kusiak i Ewie Kusy!!!

Znalezione obrazy dla zapytania dyplom gif
 
free pokereverest poker revie