Nasi siatkarze w finale wojewódzkim

PDF Drukuj Email

10 kwietnia br. na hali MOSIR w Nowej Sarzynie odbył się półfinał Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców. W roli gospodarzy zawodów wystąpiła nasza drużyna, która zwyciężyła wcześniej eliminacje na szczeblu powiatowym. Młodzi siatkarze trenowani przez Tadeusza Zebzdę kolejny raz zaprezentowali się znakomicie, pokonując kolejno w stosunku 2:1 gimnazjalistów z Rakszawy, Błażowej, Jarosławia i Lubaczowa.


Dopiero w meczu decydującym o pierwszym miejscu nasza drużyna musiała uznać wyższość Gimnazjum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Rzeszowie, przegrywając 1:2. Wywalczenie drugiej pozycji pozwoliło im jednak awansować do finału wojewódzkiego. Dwóch naszych zawodników otrzymało także wyróżnienia indywidualne - najlepszym obrońcą turnieju został Kacper Kostyra, a najlepszym zawodnikiem drużyny Arkadiusz Kopacz. Puchary i dyplomy wręczyła uczestnikom Anna Smolak z Miejsko-Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Nowej Sarzynie.

Zespół wystąpił w składzie: Wojciech Szewczyk, Kacper Kostyra, Kacper Piela, Arkadiusz Kopacz, Wiktor Indycki, Piotr Baran, Radosław Kolano, Bartłomiej Iwanicki, Dominik Łyko, Dominik Kida, Marcin Węglarz oraz Kamil Baraniak.

GRATULUJEMY!!!

 
free pokereverest poker revie