Sprzątanie Świata - Polska 2017

PDF Drukuj Email

„Nie ma śmieci – są surowce” – to hasło tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata”, do której tradycyjnie włączyli się uczniowie naszej szkoły. I tak w środę 20 września uczniowie wraz ze swoimi opiekunami zaopatrzeni w worki rękawice wyruszyli na „podbój” terenów zajętych przez śmiecie. Każda klasa miała do posprzątania inny teren i w każdym były śmiecie. Ale w rzeczach tych często nazywanych niepotrzebnymi drzemie wartościowy surowiec, który może być przetwarzany kilkukrotnie a nawet w nieskończoność jak jest w przypadku puszki aluminiowej. Jednakże cieszy fakt, że tegoroczna akcja była mniej obfita w porozrzucane śmiecie w miejscach, które powinny cieszyć oko swoim naturalnym pięknem, a nie szpecić brzydotą porozrzucanych odpadów.

......


 
free pokereverest poker revie